Як купити, оплатити та вислати посилку з allegro.pl

1
Оберіть товар

Знайдіть потрібний для Вас товар на allegro.pl. Скопіюйте посилання на товар.

2
Оформіть Ваше замовлення

Вставте посилання обраного Вами товару в поле замовлення на сторінці ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ! Натисніть ЗАМОВИТИ! Заповніть всі необхідні дані.

3
Оплатіть Ваше замовлення

Оберіть зручний для Вас спосіб оплати і слідуйте за підказками платіжної системи. Оплата нараховується автоматично протягом декількох годин. Оплата виставленого Вам рахунку свідчить про Вашу згоду з тарифами та правилами роботи сервісу pps.com.ua

УВАГА! У рахунку вказується тільки сума вартості товару + доставка по Польщі від продавця на склад. Рахунок за послуги сервісу pps.com.ua сплачується окремо після зважування Вашого замовлення на нашому складі. На вказаний Вами e-mail буде вислане сповіщення про змінення статусу замовлення "Відправлення прийняте та зважене".

4
Отримуйте відправлення у вказаному Вами відділенні Новоі Почти

Як тільки ми відправимо замовлення до Вашого міста, на Ваш номер прийде SMS з номером ТТН, за яким Ви зможете отримати своє замовлення на складі вказаного Вами відділення Новоі Почти.

УВАГА! Термін доставки замовленння складається від 7 до 10 робочих днів, в окремих випадках до 30 робочих днів. Оплата послуг Нової Пошти по території України відбувається за кошт замовника. Оплачуючи замовлення, Ви автоматично погоджуютесь з даними умовами.

Copyright © 2014-2018 pps.com.ua. Всi права захищеннi.